Co nowego?

Świeża dawka informacji dotyczących pracy naszego zespołu oraz projektów.

23
11/2018

Dostosowanie systemów SAP do wymogów RODO.

Począwszy od 25 maja br. wdrożenia nowego systemu ERP od podstaw lub migracje do kolejnych wersji rozwiązań tej klasy muszą obejmować dodatkowy element prac programistycznych i konfiguracyjnych. mający na celu zapewnienie zgodności przetwarzania danych osobowych z wymogami rozporządzenia RODO. Prace tego typu dotyczą także systemów firmy SAP SE. 

08
11/2018

Zapraszamy na trzecią edycję Akademii Programowania!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Akademii Programowania BTECH. Na początku grudnia br. organizujemy  2-dniowe warsztaty dla studentów IV-go lub V-go roku, zainteresowanych rozwojem systemów ERP firmy SAP SE.

20
09/2018

Outsourcing systemów SAP

Kolejny nasz mini-poradnik, tym razem związany z outsourcingiem systemu SAP. Artykuł ukazał się we wrześniowo-październikowym numerze magazynu: "Outsourcing & More". Zapraszamy do lektury!

 

19
09/2018

Podzielone płatności w praktyce

Portal: SAPusers.pl opublikował artykuł o mechanizmach podzielonych płatności (tzw. Split Payment) w systemie SAP. Autorem jest jeden z naszych specjalistów, a pełna treść publikacji jest tutaj:

 

14
08/2018

Split Payment w SAP. Nowy element oferty BTech.

1 lipca 2018 roku weszły w życie zmiany prawne dotyczące tzw. płatności podzielonych (ang. split payment). Dotyczą one innego niż dotychczas sposobu opłacania przelewem faktur zakupowych.

24
07/2018

Upgrade do S/4Hana

Zakończył się kolejny etap testów nowej wersji systemu ERP firmy SAP: S4/Hana w polskim oddziale jednego z największych koncernów motoryzacyjnych na świecie.

12
07/2018

Kolejny projekt BTech: Split Payment

Głównym celem wprowadzenia przez ustawodawcę mechanizmu Split Payment do rozliczeń między kontrahentami jest ograniczenie wyłudzeń podatkowych. Jednym ze skutków tych zmian będzie także konieczność modyfikacji systemów informatycznych stosowanych w firmach.

11
04/2018

Split Payment – stanowisko SAP

Już od 01.07.2018 w Polsce zacznie obowiązywać mechanizm Split Payment (dzielona płatność VAT). Stosowanie go jest w założeniach dobrowolne jednak w sytuacji gdy któryś kontrahent przedsiębiorstwa zacznie z niego korzystać staje się on obowiązkowy dla obu stron. W takiej sytuacji przy każdej transakcji (towar/usługa) nabywca wpłaca wartość netto na rachunek bankowy dostawcy a kwota podatku VAT trafia na odrębny rachunek VAT należący do dostawcy do którego jednak wgląd ma również fiskus. 

10
05/2017

IX Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach

W dniu 10 maja 2017 roku uczestniczyliśmy w IX Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach. Ponad dziesięć tysięcy zaproszonych gości w tym my jako BTech Team. 
Podczas ciekawych paneli dowiedzieliśmy się na temat nowoczesnego zastosowania informatyki w gospodarce globalnej. Impreza przyciąga co roku tysiące gości z Polski i zagranicy. 
Podczas networkingu spotkaliśmy się z osobami, które chcą promować i wdrażać rozwiązania SAP w firmach.

21
12/2016

Życzenia!

11
12/2016

BTech w audycji Radia Wrocław!

Wierzymy, że podstawą sukcesu w dobie zglobalizowanego rynku IT jest budowanie wartościowych kontaktów biznesowych. Jako przedstawiciele segmentu MŚP (małe i średnie przedsiębiorstwa) uważamy, że przez partnerską współpracę z innymi przedstawicielami branży IT jesteśmy w stanie dodatkowo podnieść poziom świadczonych przez nas usług.

30
11/2016

BTech na Ścieżkach kariery SAP!

Koło Naukowe SAPer

Zdajemy sobie sprawę, że często młodym ludziom nie jest łatwo ułożyć sobie spójną ścieżkę kariery zawodowej. Znamy rynek IT i wiemy z jakimi problemami borykają się osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę w świecie technologii SAP. Chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi.

18
11/2016

BTech na SAP CodeJam SAPUI5!

Świat technologii SAP nie stoi w miejscu. Ostatnimi czasy możemy zaobserwować coraz więcej gruntownych zmian w podejściu do tworzenia oprogramowania komputerowego ze strony niemieckiego przedsiębiorstwa. Wiele z tych nowości to kompletna przebudowa tego co do tej pory było podstawą software'u tworzonego przez specjalistów z Waldorfu. Nasz zespół chcąc stale pozostawać na bieżąco w temacie nowinek branżowych po raz kolejny wziął udział w warsztatach organizowanych przez SAP czyli SAP Code Jam.

10
09/2016

Polscy programiści w światowej czołówce!

Nie od dziś wiadomo, że rejony Europy środkowo-wschodniej obfitują w wielu utalentowanych specjalistów z zakresu branży IT. Mowa tutaj m.in. o  administratorach baz danych, analitykach systemowych, grafikach a także programistach. To właśnie ci ostatni od dłuższego czasu zyskują rosnącą popularność na świecie z racji posiadania wysokich kwalifikacji technicznych oraz interpersonalnych.

22
05/2016

BTech na SAP Inside Track Wrocław 2016!

Wiele lat doświadczenia na rynku IT nauczyło nas jak ważny jest ciągły rozwój
i poszerzanie własnych kompetencji. Nie chcemy pozostać bierni na nowości pojawiające się w branży. Ciągle poszukujemy inspiracji oraz innowacji, dlatego nasz zespół bierze aktywny udział w wydarzeniach związanych z technologiami SAP. Jednym z nich jest SAP Inside Track, czyli cykliczne spotkanie branżowe mające na celu przybliżenie zainteresowanym nowych technologii i trendów związanych ze światem SAP.

20
05/2016

BTech na SAP CodeJam HANA XSA!

Powszechnie wiadomo, że wiedza teoretyczna jest niezwykła istotna w branży IT, niestety często zapomina się o roli praktyki. Na szczęście nas zespół jest kompetentny w obu tych obszarach. Zdajemy sobie sprawę, że świat SAP nie stoi w miejscu. Nieustannie zmienia się na naszych oczach. Nie ma miesiąca w którym nie pojawiałyby się wzmianki o nowych rozwiązaniach, trendach czy aplikacjach. Nasz zespół wychodzi naprzeciw tym nowinkom, biorąc czynny udział w szeregu szkoleń i warsztatów. Jednym z nim jest SAP CodeJam.

05
01/2016

Nowy Rok - Nowa Strona Internetowa

Nowy Rok, a wraz z nim nowe cele, możliwości, plany… My zaczynamy od nowej strony internetowej, którą wykonała dla nas firma Ratioweb. Mamy nadzieję, że ten powiew świeżości przyniesie wiele dobrego.

20
12/2015

Życzenia Świąteczne

Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym 2016 Roku nieustającego optymizmu oraz wielu sukcesów życzy Zespół BTech.

12
09/2015

BTech na SAP Inside Track Wrocław 2015!

Przez wieki społeczeństwo dążyło do ciągłego rozwoju w różnych dziedzinach życia. Mówi się o ewolucji człowieka, ekspansji danego państwa, procesie przemian gospodarczych, społecznych itp. Nie ulega jednak wątpliwości, że w dobie XXI wieku na przodzie tej klasyfikacji stoi rozwój technologiczny a co za tym idzie, także rozwój pracowników w branży IT. Nasz zespół nie pozostaje w tyle i na bieżąco uzupełnia swoją wiedzę oraz kompetencje. Zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele zmienia się m.in. w obszarze technologii SAP. Świat nie stoi w miejscu, stale gna do przodu dlatego też bierzemy udział w różnego rodzaju wydarzeniach branżowych. Jednym z nich jest SAP Inside Track.

29
08/2015

BTech częścią wrocławskiej społeczności SAP Meetup!

Nasza firma zdaje sobie sprawę jak ważnym elementem każdej liczącej się technologii jest społeczność jej użytkowników oraz twórców. Jesteśmy zdania, że poza wdrażaniem się
w nowe struktury technologiczne, warto jest poznawać nowych ludzi i dzielić się z nimi posiadaną wiedzą. To założenie sukcesywnie realizujemy poprzez udział w cyklicznych spotkaniach grupy Wrocław SAP Meetup.

01
07/2015

Training Center Club naszym partnerem biznesowym

eTCC, czyli Training Center Club został nowym partnerem biznesowym BTech. Jest to firma, która zajmuje się prowadzeniem szkoleń m.in. z zakresu wykorzystania sytemu SAP w finansach i księgowości. Ich skrócona oferta dostępna jest na naszej zakładce Partnerzy.